Yoga Masajı

Thai Yoga Masajı (Nuad Bo-rarn) – MÖ 2. binyılda Tayland’da ortaya çıkan Thai Yoga Masajı,

Yoga’dan etkilenen dinamik yardımlı esneme ile Çin akupunkturu ve Ayurveda’dan etkilenen enerji hatları boyunca fiziksel basıncı birleştiren bir vücut çalışması şeklidir.

Katey Hawes, Shivashakti School of Yoga & Healing Arts’tan Level I & II Thai Yoga Bodywork sertifikasını ve Thai Institute of Healing Arts’tan Level III aldı. Seanslar yerdeki bir hasır üzerinde gerçekleştirilir, ancak zemine erişemeyenler için masa çalışması için seanslar değiştirilebilir ve danışan tamamen çıplak kalır. Eller, başparmaklar, ayaklar ve bazen de dirsekler vücudun enerji hatlarını çalıştırmak için kullanılır ve Yoga tipi esneme hareketleri ritmik bir sallanma şeklinde sağlanarak danışanın derin ve yüzeysel gerginliklerini atmasına ve esnekliğini artırmasına yardımcı olur. Seansın sonunda, danışanlar aynı anda hem rahatlamış hem de enerjik hissederler.

Bu masaj sizin heryerinize dokunulması gereken bir masaj türüdür. Masaj fiyatları ile ilgili randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Yoga Masajı” için 4 yanıt

 1. Elif dedi ki:

  Merhabalar ben Elif istanbuldayım
  Yoga masajı istiyorum ama çıplak yapılır denmiş acaba yoga kıyafetleri ile olurmu tayt üst vs.

  1. Evet Elif hanım olur sıkıntı yok. Size telden ulaşıyorum hemen

 2. Ahmet dedi ki:

  Kolay gelsin eski bir çift danışanlarınızdan biriyiz eşim yoga masajı içib randeggu telep eder ne zmana müsait olursunuz.

  1. Ahmet bey tanıdım telefonlarınızı falan gizledim bu arada Yeşim hanıma selamlar siz ne zaman talep ederseniz size sıra yok her zaman :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate »