Nuru Masaj

Bu masaj sadece BAYANLARA erkek masör tarafından yapılmaktadır

Nuru, Kawasaki şehrinden bir Japon erotik masaj tekniğidir. Teknik, iki tarafın çıplak ve kokusuz ve tatsız bir masaj losyonu ile kapatıldıktan sonra, bir veya daha fazla nuru masözünün vücudunu müşterinin vücuduna sürtmesini gerektirir. Sözcük Japonca’dan kaynaklanıyor ve “kaygan / pürüzsüz” anlamına geliyor. Nuru uygulayıcıları, bazen “nuru jel” olarak anılan, yosun yapraklarından türetilen, kokusuz ve tatsız bir masaj losyonu kullanıyor. Jel bayan müşterinin hem masör hem de vücudun her tarafından elle uygulanır.

Masaj sırasında katılımcılar mümkün olan en geniş fiziksel temas kurmaya çalışacaklardır, masör genellikle tüm vücudunu tedavi edilecek kişi üzerinde kullanmaktadır. Stresin hafifletilmesi için tasarlanmış güçlü dokunma hissi tetiklenir. Nuru masajları sırasında kullanılan jelin ana bileşeni, kahverengi yosun bitkisi Sphaerotrichia divaricata’nın yapraklarından elde edilen sülfatlanmış polisak karid fukoidandır. Papatya, Azulen ve diğer mineraller sıklıkla eklenir.

RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ
Diğer masajlarımız için Masaj Çeşitlerimizi kontrol edebilirsiniz.
Merak ettiğiniz birşey var ise bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

“Nuru Masaj” için 4 yanıt

  1. Ahmet Say**** dedi ki:

    Eşime dğm gnü için süpriz yapmak istyorm nasıl iletişim kurarm ?

  2. Gülnur K******** dedi ki:

    Merhabalar ismim Gülnur Leventte oturuyorum acaba bana kendi yerimde nuru masaji yapabilirmisiniz ? Yerim müsait çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Translate »